Přidej se k nám

Chceš zažít dobrodružství v partě dobrých kámošů? Není nic snazšího, nežli se zastavit u nás v klubovně. Celý náš oddíl se dělí na menší party, kterým říkáme družiny. V současné době máme družinu Rysů a Jezevců. Družinu vede starší zkušený kluk – rádce. S družinou budeš podnikat spoustu akcí, hrát hry, tábořit v přírodě, soutěžit proti ostatním družinám a hlavně v ní najdeš nové kamarády.

 

Schůzky v klubovně máme po družinách a jsou jednou týdně. Máš na výběr úterý, středu nebo čtvrtek vždy od 17. do 19. hodin. Kromě družinových schůzek máme jednou měsíčně celooddílovou schůzku.

Pokud ještě nechodíš do šesté třídy, patříš k vlčatům. Družinám u vlčat říkáme šestky a chodí tam mladší kluci. Vlčata mají modrou a hnědou šestku. Modrá má schůzky v úterý a hnědá ve čtvrtek.

Dvakrát do měsíce jezdíme ven do přírody. Je jasné, že největší dobrodružství se dá zažít někde v divočině, a proto na výlety jezdíme hlavně do míst, kde není moc ostatních lidí. A tak se při hrách cítíme jako v džungli, prérii, nebo jen v nějakém tajuplném lese.

V záložce kontakty najdeš kontakt na naše vedoucí, kteří ti rádi poví více informací.

Skauting je v dnešní době hodně populární a u toho nemůžeš chybět. Tak neváhej a přijď na některou z našich schůzek a uvidíš sám. Těšíme se na tebe.